Від минулого до сьогодення.

Сьогодні розпочнемо цикл історій про впровадження видів лікування в нашій лікарні.

Один з напрямків роботи нашого травматологічного відділення — це надання оперативних втручань з різноманітними захворюваннями, травмами та наслідками травм  кульшово-колінного суглоба. Перше оперативне втручання по тотальноій заміні кульшового суглобу на базі нашого відділення було проведено в 1975 році під керівництвом хірурга та новатора з введення методик в практику лікарні — Павла Петровича Карпова, першим радянським ендопротезом Сиваша, пацієнткою була жінка. Також проводилися оперативні втручання з приводу переломів шийки стегна, операції з формуванням ендопротезу операції за автором по Воронцову (з використанням поліметилметакрилату) звичайно цих операцій проводилося менше, адже в той час не було достатньо якісного обладнення в світі.

З 2000 року на базі нашого відділення проводиться ендопротезування кульшових та колінних суглобів по сучасним методикам - це тотальні безцементні ендопротезування, цементні тотальні, однополюсні, біполярні гібрибні ендопротезування, ревізійне ендопротезування, ендопротезування колінного суглобу, ендопротезування ліктьових суглобів.

При впровадженні цих сучасних методів оперативного втручання було проведено підготовку наших спеціалістів, середнього медичного персоналу на базі багатьох науково-дослідних інститутів, кафедр університетів.

Для забезпечення даних методів лікування введено спеціальний режим операційного блоку з правилами і забезпеченням відмінним від звичайної операційної.

Практично щорічно у нас проводиться до 200 таких оперативних втручань на базі нашого відділення, завдяки спеціально навченим і підготовленим фахівцям і обладненню нам вдається уникнути ускладнень і ускладнення не перевищують відсоток передових всесвітніх спеціалізованих для даного втручання закладів.

На даний момент в відділенні проводиться ендопротезування кульшового, колінного та ліктьового суглобу різними системами від виробників зі всього світу (США, Китай, Німеччина, Чехія, Словаччина).

Для надання допомоги з приводу вирішення показу до ендопротезування суглобів при захворюваннях та травмах, пацієнтам пропонуємо звертатися в нашу полікліну, де проводиться щоденні огляди і консультації з 9:00 до 13:00, окрім суботи та неділі.

Переглядів: 15 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0