Світла пам’ять!
Колектив комунального некомерційного підприємства «Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради» висловлює глибоку скорботу з приводу смерті талановитого лікаря, колишнього завідувача офтальмологічного відділення, Скороход Людмили Анатоліївни, яка пішла з життя 29 серпня 2022 р. на 72-му році життя.

Людмила Анатоліївна прийшла в офтальмологічне відділення обласної лікарні лікарем-інтерном у 1973 році. Після закінчення інтернатури працювала лікарем-ординатором а з 2003 по 2020 рік керівником офтальмологічного відділення.

Вчитель та лікар це дві професії неможливі без любові до людей. Вона була висококваліфікованим лікарем, вправним організатором, та талановитим педагогом. «Кожна людина повинна бачити Сонце» – цей заповіт корифея офтальмології академіка В.П.Філатова Людмила Анатоліївна втілювала в життя на протязі всієї своєї сумлінної багаторічної праці, за період якої повернула зір, радість життя десяткам тисяч пацієнтів.

Будучи керівником відділення впровадила нові сучасні технології та методики лікування. Під її керівництвом вперше в області запровадили мікроінвазивну хірургію катаракти, лазерні операції на сітківці, та при глаукомі. Людмила Анатоліївна свої знання та вміння радо передавала наступним поколінням офтальмологів, підготувавши плеяду кваліфікованих лікарів, які працюють на теренах нашої країни. Щирі людські якості, професійна майстерність назавжди залишаться в пам’яті та душах пацієнтів яким вона допомогла та колег з якими працювала.

Важко втрачати друзів, неймовірно гірко та тяжко втрачати близьких людей.

Колектив обласної лікарні висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу невідворотної втрати, та сумує разом з ними. Світла та вічна пам’ять нашій колезі, професіоналу своєї справи, доброзичливій та високопорядній людині. Спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть.

Світла пам’ять!

Переглядів: 23 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0