Менеджмент гострого мозкового інсульту
12 жовтня 2022 року на базі КНП «Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради (КОЛ КОР)» представниками ГО "Українське Товариство Інсультної Медицини" вперше на рівні Кіровоградської області проведено навчально-симуляційний тренінг «Менеджмент гострого мозкового інсульту».

Тренінг організовано та проведено за сприянням та участю департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної військової адміністрації, керівництва КНП «КОЛ КОР». В заході, окрім лікарів КНП «КОЛ КОР», також брали участь фахівці Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області, лікарі із лікувальних закладів області, які законтрактовані НСЗУ для надання допомоги пацієнтам з гострим мозковим інсультом. Під час спілкування обговорено всі деталі догоспітального та госпітального маршрутів пацієнта.

Слухачі мали можливість отримати як теоретичні знання, так і, в рамках симуляційного тренінгу, практично вдосконалити свої навички в ургентному прийомі пацієнта з гострим мозковим інсультом, провести тромболітичну терапію та роботою над помилками.

Також, всі присутні представники лікувальних закладів отримали від Ініціативи Angels так звані «інсультні сумки», які забезпечують покращення якості надання допомоги пацієнтам з гострим мозковим інсультом.

Велика подяка Дмитру Лебединцю, Михайлу Тончеву та Павлу Лебединцю, які наразі є експертами МОЗ України та НСЗУ по наданню рекомендацій щодо вдосконалення високоспеціалізованої інсультної допомоги у відділені гострих мозкових інсультів, яке заплановано відкрити на базі КНП «КОЛ КОР» з першого грудня 2022 року.

Щира вдячність УТІМ, Ініціативі Angels та Департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОВА за проведення чудового, атмосферного та конче необхідного заходу!
Переглядів: 60 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0