Ендоваскулярна хірургія у м. Кропивницький!

Це означає, що ми впроваджуємо сучасні малоінвазивні технології діагностики та лікування судин різноманітної локалізації, а саме при таких захворюваннях як:

інсульт,

інфаркт,

облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок,

емболізації при новоутвореннях.

Сучасне обладнання лікарні та кваліфікація спеціалістів дозволяє надавати нашим пацієнтам високоспеціалізовану, якісну допомогу.  26 вересня у КНП «КОЛ КОР» нашими новими спеціалістами інтервенційної хірургії (а саме Фоменко Д.Ю. та Медвідь О.Б.)  вперше були успішно проведені дослідження – ангіографії судин пацієнтам з геморагічним інсультом та критичною ішемією нижніх кінцівок.

Сьогодні ангіографія судин є «золотим стандартом» діагностики багатьох захворювань. Але на дослідженні ми не зупиняємось. Надалі, пацієнти можуть бути прооперовані малоінвазивно-ендоваскулярно (через один прокол артерії, без розрізів).

Отже, якщо Вам потрібна якісна, високоспеціалізована медична допомога, не зволікайте, звертайтесь до нашої установи!

Переглядів: 47 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0