Дякуємо всім причетним!

Завдяки фінансовій підтримці громади Оффенбургу та Ukraine-Hilfe Berlin e.V., зусиллями команди Open e.V. вдалося зібрати кошти та придбати на них медичні лупи фірми Zeiss.

Нейрохірурги обласної лікарні м. Кропивницького дякують всім причетним за таку коштовну допомогу (це 4 комплекти луп на загальну суму 11500 Евро). Такі лупи дозволять проводити операції на якісно вищому рівні, а також значно прискорять час проведення операцій на хребті чи головному мозку.

Нейрохірургічне відділення обласної лікарні – єдине в Кіровоградській області, що також оперує онкохворих.

Через збільшення кількості госпіталізованих осіб, також за рахунок переселенців, кількість операцій збільшилася в два рази. Тому якісні медичні приладдя рятуватимуть життя та здоров'я громадян фактично з різних куточків України.

Переглядів: 105 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 5.0/1