20:01
Зміцнюючи співпрацю для боротьби з інсультами.

Конференція лікарів області з запрошеними фахівцями галузі з Києва, Харкова, Полтави  відбулася в Кропивницькому.

Дорогі друзі, співробітники та пацієнти!

Ми маємо честь повідомити вас про успішну проведену конференцію, яка стала важливим кроком у покращенні надання медичної допомоги пацієнтам з гострими мозковими інсультами в нашій області. Минулого тижня, лікарі обласної лікарні разом із запрошеними колегами із області об'єдналися для активного обговорення актуальних питань інсультної служби області, досягнень та перспектив, найновіших доказових та найкращих практик у лікуванні цього важливого медичного стану в світовій практиці.

На конференції були представлені різні аспекти діагностики, лікування та реабілітації гострих мозкових інсультів. Професійний та клінічний досвід були обговорені, а також відбувся обмін між учасниками запитаннями-відповідями стосовно лікування та роботи інсультноі служби в світі, Україні і області.

Відкриваючи конференцію керівник Кіровоградської обласної лікарні  Лариса Андреєва відзначила, що ця конференція відкриває широкі можливості для подальшої співпраці та взаємодії між спеціалістами області, розповіла про здобутки і покращення в якості роботи служби в закладі, а також анонсувала майбутню зустріч в стінах закладу по роботі інсультноі служби. 

Керівник обласного департаменту охорони здоровʼя Олег Рибальченко розповів про майбутні зміни для ліцензування пакетів інсультної допомоги, про наявні проблеми в роботі інсультних закладів області, прийняті рішення для їх вирішення, важливість впровадження в роботі закладів виключно доказових методів лікування, надав відповіді на питання фахівців області.

Керівник Кіровоградського обласного Центру екстреної медичної допомоги Олександр Ярошенко розповів про результати співпраці між закладами області для найкращої маршрутизації пацієнтів і результати роботи над збільшенням в області  реанімобілей класу «С» забезпечених новітніми апаратами ШВЛ.

Завідувач відділення Гострих мозкових інсультів Олександр Медвідь поділився статистичними даними роботи обласної лікарні, які зміни, покращення і впровадження дозволили відділенню ввійти до топ-10 серед понад 200 інсультних закладів України.

Важливі моменти конференції:
- Обмін знаннями: Лікарі обмінювалися досвідом із визначення та лікування інсультів, що дозволить нам вдосконалити діагностику та лікування в закладі і області. Для гостів нашої лікарні  була проведена ознайомча екскурсія з маршрутом пацієнта, обладнанням, роботою медичного персоналу в закладі. 
- Спільні робота : Обговорення спільної співпраці і проектів для подальшого розвитку якості і зниження летальності серед пацієнтів. 
- Створення мережі: Встановлення зв'язків із фахівцями області для оперативного консультування та обміну допомогою задля жителів області. 

Ця конференція підкреслила важливість співпраці між лікарями та медичними закладами області. Відкритий обмін інформацією сприяють покращенню надання допомоги нашим пацієнтам з гострими мозковими інсультами.

Ми щиро вдячні всім учасникам цієї конференції за їхній внесок та палке бажання працювати разом для поліпшення стану здоров'я мешканців Кіровоградщини. Разом ми здатні досягти більше, і ми впевнені, що ця співпраця принесе користь нашій області.

Дякуємо за ваше співробітництво та підтримку. Ми завжди готові до нових досягнень і викликів на благо наших пацієнтів.

З повагою, Кіровоградська обласна лікарня. 

Дякуємо за понад 70 років вашої довіри.

;
Переглядів: 93 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar