10:03
Забір органів для трансплантації.

Хочемо показати вам більш детально результат спільної роботи керівників, лікарів та людей з щирим серцем.

 

Ця історія слугує не лише прикладом майстерності наших медиків і кропіткої організаційної роботи.

 

У витоків історії нашої лікарні засвідчено вражаючий момент – перша трансплантація серця, подвійний забір органів — яка відбулася під керівництвом фахівців Інституту Серця МОЗ та інституту хірургії та трансплантології імені Шалімова, разом з спеціалістами нашої лікарні. Цей етап в роботі лікарні був не тільки досягненням нашої команди, але й важливим кроком у врятуванні життів та розвитку трансплантології на Кіровоградщині.

 

Забір органів для трансплантації став важливою частиною цього етапу викликаючи глибоке зацікавлення та підтримку громадськості. Під натиском викликів часу, наша команда лікарів виявила виняткову ефективність та координацію в роботі, вперше здійснюючи такий складний і важливий процес.

 

Ми не можемо не висловити щирі слова вдячності сім'ї нашого посмертного донора, які в ситуації великої втрати взяли важке, але благородне рішення подарувати життя і надію іншим людям. Цей акт милосердя та самовідданості допоміг змінити долі пацієнтів, чекаючих на трансплантацію та врятувати безцінні життя.

 

Безумовно, вибір стати органдонором вимагає великої сили та внутрішньої гідності. Це високошляхетний жест, який вкорінюється в глибокі принципи людської доброти та взаємопідтримки. Ми висловлюємо найглибшу подяку за цей акт благородства, що залишить невилучний слід у нашій медичній спільноті та серцях тих, кого ви врятували.

 

Дякуємо за понад 70 років вашої довіри.

Ваша Кіровоградська обласна лікарня.

Переглядів: 105 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar