21:52
Встигніть заключити декларацію!
 
 

Кваліфікований сімейний лікар - ваш компаньйон у справах здоров'я!

 

Раді повідомити вам про прийом і можливість заключення декларацій з сімейним лікарем безпосередньо у нашій поліклініці. Тепер у нас є можливість надати вам ще більш індивідуальний та комплексний підхід до збереження вашого здоров'я.

 

Кожуховська Тетяна Іванівна - це професіонал, перша кваліфікаційна категорія, стаж роботи 19 років. Лікар не лише вирішує ваші поточні проблеми зі здоров'ям, а й стає вашим надійним консультантом у питаннях профілактики та підтримання загального стану організму. Ви можете розраховувати на індивідуальний підхід до кожного члена вашої сім'ї, а також на рекомендації щодо лікування, направлення до лікарів–спеціалістів, яких потребує саме ваша ситуація. 

 

Наша поліклініка надає зручні та комфортні умови для кожного пацієнта. Ми прагнемо створити атмосферу, де ви почуваєте себе як вдома. Сучасне обладнання, комфорт, доступність,чистота та порядок - це те, що ми завжди намагаємося забезпечити для вас.

 

Запрошуємо всі сім'ї до нашої поліклініки укласти декларації з нашим сімейним лікарем. Це дасть вам можливість мати поруч кваліфікованого особистого лікаря, який буде завжди в курсі вашого стану та індивідуальних особливостей.

 

Лікар приймає з понеділка по п'ятницю з 08:00 по 15:00 в кабінеті №16 консультативної поліклініки. 

 

Не зволікайте - ваше здоров'я та здоров'я ваших близьких варте найкращого догляду. Записуйтесь на прийом уже сьогодні!

Переглядів: 108 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar