Вперше в області виконано забір органів.

З великою гордістю та словами вдячності сімʼї донора, анонсуємо, що в нашій лікарні вперше в області виконано забір органів, а саме: серце і печінку, що відкриває нову сторінку трансплантології в нашому регіоні.

Це величезне досягнення стало можливим завдяки високопрофесійній роботі нашого медичного персоналу, фахівців Інституту Серця МОЗ @heart_institute_kyiv та інституту хірургії та трансплантології імені Шалімова @shalimov_surgery докладеним зусиллям та координації при проведенні цієї складної процедури.

Отримані органи допоможуть врятувати та продовжити життя інших людей.

Ми щиро вдячні сім’ї донора за їх величезний внесок у рятівний ланцюг цього сніжного вечора п’ятниці.
Операція з пересадження серця реципієнту вже виконана успішно, що дає надію та новий початок життя того, хто отримав другий шанс на щасливе і здорове життя.

Всі деталі про цю подію ми повідомимо дещо пізніше, зараз за станом прооперованого пацієнта пильно стежитимуть наші спеціалісти.

Переглядів: 87 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0