08:56
Оголосили результати міського конкурсу "Молода людина року".
 

Сьогодні саме від молоді залежить майбутнє України — бо українська молодь захищає рідну землю, відбудовує та відновлює Україну, вона є її прогресивною рушійною силою.

 

1 серпня, напередодні відзначення в Україні Дня молоді, у Кропивницькому оголосили результати міського конкурсу "Молода людина року". Урочистості відбулися у громадському просторі «Атмосфера МИР2.0» в рамках обласного молодіжного фестивалю «Українська молодь єднає».

 

Престижний у молодіжному середовищі конкурс в обласному центрі проводиться вже всьоме. Таким чином у Кропивницькому відзначають тих, хто своєю наполегливою працею робить рідне місто кращим, хто примножує його славу та добробут.

 

Роль і внесок медичних працівників сьогодні у порятунок, лікування і реабілітацію захисників і захисниць України надзвичайно вагомий, як вагомим є і звання лауреата конкурсу у номінації «Молодий медик року». Ним став Микола Цепінь - завідувач відділенням екстреної (невідкладної) допомоги Комунального некомерційного підприємства "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради". 

 

Адміністрація, профспілково-організаційний колектив КНП «КОЛ КОР» щиро вітаємо Цепіня Миколи Володимировича і переконані, що він достойний бути лауреатом такої почесної номінації.

Переглядів: 97 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar