10:33
Нові покращення для пацієнтів Кіровоградської обласної лікарні.
 
Про прийом та консультації кардіохірурга в нашому поліклінічному відділенні.
 
Шановні пацієнти, фахівці сімейної медицини та жителі області.
 
Ми маємо честь повідомити вас про ще одне покращення для забезпечення високого рівня медичної допомоги в нашому закладі, а саме про нашого кваліфікованого кардіохірурга, який надає консультації та приймає пацієнтів в нашому поліклінічному відділенні.
 
Його праця надасть нашим пацієнтам можливість отримати кваліфіковану консультацію без необхідності поїздок до інших медичних установ, також вони можуть отримати компетентну медичну консультацію без виходу за межі нашого медичного закладу.
 
Обстеження доступні безпосередньо у зручному для вас місці, що значно економить час та створює комфорт, адже обстеження і аналізи, необхідні для комплексного аналізу стану здоров'я та оцінки роботи серцевої діяльності, можна пройти безпосередньо в лабораторіях та кабінетах обстежень на території нашого закладу.
 
Це сприяє покращенню координації та інтеграції медичного обслуговування для жителів області, також надасть нашим пацієнтам можливість отримати кваліфіковану консультацію без необхідності додаткових подорожей до інших медичних установ.
 
Кузьмін Олексій Олександрович - наш кардіохірург, що керується в своїй роботі принципами доказової медицини, постійно оновлює свої знання з останніми світовими рекомендаціями у галузі кардіохірургії, що гарантує найвищий рівень медичного обслуговування. Він також успішно завершив низку спеціалізованих курсів, що дозволяє надавати найсучасніші методи та підходи у лікуванні серцево-судинних захворювань,коронарографії та стентуванні коронарних судин.
 
Графік прийому: з понеділка по пʼятницю.
Час: з 8:00 по 15:00.
Місце: 15-й кабінет, що на другому поверсі нашої поліклініки.
 
Співпраця сімейних лікарів та лікаря кардіохірурга має важливе значення, адже значний досвід та знання сучасних методик у лікуванні серцево-судинних захворювань кардіохірургом основа в вирішенні невідкладних питань.
 
Для безоплатного направлення до нашого фахівця зверніться до свого сімейного лікаря.
Для попереднього запису на консультацію та обстеження, будь ласка, звертайтесь до реєстратури.
Ціни та інформацію стосовно прийому без направлення дізнавайтесь на сайті та в касі поліклініки.
 
Телефони для довідок: 
+380522551312
 
Попередній запис:
+380508548903
+380961762415
 
Дякуємо за понад 70 років вашої довіри.
 
Ваша Кіровоградська обласна лікарня.
 
Переглядів: 106 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar