08:49
Менеджмент позагоспітальних пологів. Післяпологові кровотечі та ускладнення.

31 березня 2023 р. лікарі нашого перинатального центру за запрошенням Донецького національного медичного університету провели практичний семінар на тему «Менеджмент позагоспітальних пологів. Післяпологові кровотечі та ускладнення», який проходив в Донецькому державному університеті внутрішніх справ.

Семінар-тренінг із домедичної підготовки проводився для працівників Національної поліції України, які проходять підвищення кваліфікації в Академії поліції ДонДУВС.

Кваліфікаційними настановами поділились акушер-гінеколог вищої категорії Андрій Волк, інтерн акушер-гінеколог Софія Бафталовська перинатального центру КНП «Кіровоградської обласної лікарні Кіровоградської обласної ради» та студенти Донецького національного медичного університету Лисенко Станіслав та Андрєєва Єлизавета.

Патрульні Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, які проходять навчання при Академії поліції ДонДУВС дізнались про нестандарті ситуації під час пологів, зупинка кровотечі, допомога породіллі при втраті свідомості та ознайомились із підручними засобами для порятунку і збереження життя матері та дитини.

Переглядів: 119 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar