09:38
Клінічний випадок
Пацієнтка 82 років звернулася зі скаргами на біль у правій нижній кінцівці у стані спокою (особливо у нічний час) та раною 3 та 4 пальців правої стопи, яка тривало не загоювалась, було виконано ангіографію судин нижніх кінцівок, де виявили оклюзію(закупорку) стегнової артерії та критичний стеноз підколінної артерії. Пацієнту показано оперативне лікування з метою відновлення кровотоку. Було виконано малоінвазивну операцію - балонну ангіопластику (розширення просвіту артерії за допомоги балону) через прокол на нозі, без наркозу та розрізів. Симптоми, що турбували, зникли. Пацієнт на 3 добу отримав рекомендації щодо подальшого спостереження та щасливий виписан додому. 

Облітеруючий атеросклероз судин це серйозне захворювання, яке може призвести до втрати кінцівки та суттєво знижує якість життя. Чим раніше пацієнт звертається за високоспеціалізованою допомогою, тим більше шансів уникнути ускладнень( гангрени, ампутації кінцівок). 
 
Якщо у вас є такі симптоми як, оніміння стопи, біль у м'язах гомілки при ходьбі, біль у кінцівках у стані спокою, рани на кінцівках які довго не гояться, це привід звернутися до спеціаліста.

За попереднім записом звертайтесь за телефоном:

+380506164573

 

Переглядів: 170 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar