08:15
Для мешканців області та наших пацієнтів!
 

Однією з найгостріших проблем охорони здоров’я в державі є серцево-судинні захворювання. На сьогоднішній день смертність від серцево-судинних захворювань займає перше місце в структурі загальної смертності та становить 67%.

 

Державна установа «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» є профільною науковою та клінічною установою з питань хірургії серця і магістральних судин, кардіології, рентгенендоваскулярних методів лікування та трансплантології.

 

З метою покращення надання медичної допомоги хворим кардіохірургічного профілю, 29 вересня 2023 року буде проводитися консультативний візит провідних спеціалістів Інституту серця до КНП «Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради».

 

У складі консультативної бригади: кардіохірург відділення набутих вад серця кандидат медичних наук ХАРЕНКО Ю.О., та лікар-кардіолог, спеціаліст з ЕхоКГ діагностики МОНАСТИРСЬКА Х.М.

 

В рамках візиту заплановано проведення огляду з ЕхоКГ пацієнтів з серцево-судинною патологією (ішемічною хворобою серця, набутими вадами серця, аневризмою висхідної частини аорти. вроджені вади серця у дорослих, пухлини серця), які потребують хірургічного втручання.

 

Для проведення огляду просимо пацієнтів брати з собою попередні виписки, епікризи, кардіограми. Також нагадуємо, що консультації проводяться на безоплатній основі.

 

Бажаємо всім пацієнтам гарного здоров’я та швидкого одужання!

Переглядів: 95 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar