Неонатологічний блок

Пріоритетним напрямком роботи відділення є надання цілодобової високоспеціалізованої медичної допомоги передчасно народженим дітям та новонародженим зі складною перинатальною патологією.  

Відділення розраховане на 6 ліжок (з можливістю розширення до 8). Кожне ліжко (кувез, або відкрита реанімаційна система) оснащене апаратом  для проведення штучної вентиляції легень, багатофункціональним монітором, пульсоксиметром, інфузоматом, лампою фототерапії, електричним аспіратором.

Основними завданнями відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених є надання реанімаційної допомоги новонародженим та проведення діагностичних та лікувальних заходів, покликаних  на відновлення та підтримку функцій життєвоважливих органів та систем у новонароджених з перинатальною патологією. Для цього в нашому відділенні впроваджені сучасні методи лікування та виходжування малюків. Допомога надається згідно діючих клінічних протоколів та базується на  засадах доказової медицини. Наші фахівці постійно вдосконалюють свої професійні навички на курсах підвищення кваліфікації, беруть активну участь в тренінгах, майстер-класах та конференціях.

В нашому відділенні  підтримується контакт батьків з малюками, активно використовується  метод «кенгуру» (контакт шкіра до шкіри з мамою чи татом),  який є золотим стандартом виходжування передчасно народжених дітей. Персонал відділення всіляко сприяє підтримці грудного вигодовування, що покращує результати лікування та сприяє гармонійному розвитку.

Спеціалісти

img

Завідувач відділення

Пизіна Катерина Володимирівна

Лікар-неонатолог

img

Неонатолог

Сушко Наталя Ігорівна

Лікар-неонатолог

img

Неонатолог

Зінов'єв Леонід Васильович

Лікар-неонатолог

img

Неонатолог

Похила Юлія Юріївна

Лікар-неонатолог

img

Неонатолог

Потапова Юлія Володимирівна

Лікар-неонатолог

Зателефонуйте: 

+380508548903