Відділення гострих мозкових інсультів

Відділення гострих мозкових інсультів створено 01.12.2022 року, яке є структурним підрозділом КНП “КОЛ КОР”.

Завданням відділення є надання високоспеціалізованої допомоги з діагностики, лікування і ранньої реабілітації пацієнтів з гострим мозковим інсультом (ішемічним чи геморагічним) або транзиторною ішемічною атакою.

З метою своєчасного доставлення пацієнтів та підвищення якості взаємодії, лікарі відділення підтримують прямий зв’язок з бригадами швидкої допомоги КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області».

Для надання стаціонарної медичної допомоги на високому рівні відділення постійно співпрацює з відділенням екстреної (невідкладної) медичної допомоги КНП “КОЛ КОР” для своєчасного проведення ендоваскулярних втручань, безперервно взаємодіє з неврологічним відділенням з відділенням фізичної та реабілітаційної медицини та іншими структурними підрозділами.

Відділення гострих мозкових інсультів розташовано на першому поверсі нового 6 поверхового лікувального корпусу, де розгорнуто 12 ліжок для пацієнтів з інсультом з цілодобовим постом лікаря-невролога та 6 ліжок інтенсивної терапії з цілодобовим постом лікаря-анестезіолога. Всі ліжка оснащені централізованою подачею кисню та обладнані моніторами пацієнта. Ліжка інтенсивної терапії оснащені системою цілодобового відеоспостереження з метою безперервного контролю стану пацієнта.

Спеціалісти відділення постійно проходять спеціалізоване навчання з сучасного менеджменту гострого мозкового інсульту згідно сучасним світовим настановам та є постійними членами Українського товариства інсультної медицини.

 

Допомога у разі інсульту в домашніх умовах -  ПЕРЕГЛЯНУТИ ЧИ ЗАВАНТАЖИТИ

Поради щодо реабілітації пацієнтів -  ПЕРЕГЛЯНУТИ ЧИ ЗАВАНТАЖИТИ

 

Спеціалісти

img

Завідувач відділення

Медвідь Олександр Борисович

Лікар-невролог, член Європейської академії неврології та Українського товариства інсультної медицини

Зателефонуйте: 

+380522397260

Напишіть: 

strokecenter.kr@gmail.com