Акушерське відділення №2 екстрагенітальної патології з ліжками невиношування та функціями приймального відділення

У відділенні екстагенітальної патології з ліжками невиношування та функціями приймального відділення цілодобово надається висококваліфікована, спеціалізована допомога вагітним з ускладненим перебігом вагітності.

Ми оснащені високотехнологічним медичним обладнанням, відповідно до міжнародних стандартів, а також маємо можливість використовувати сучасні обстеження (клінічні, біохімічні, гормональні, генетичні, бактеріологічні, вірусологічні), що дозволяє нам призначати індивідуальну патогенетичну терапію ускладнень вагітності найбільш ефективними і безпечними препаратами на основі доказової медицини.

Відділення з сучасним ремонтом розраховано на 20 ліжок. В палатах є усе необхідне для комфортного перебування майбутніх матусь - телевізор, душ, туалет, шафа та інші зручності.

Ми розуміємо, що жінки, які готуються до материнства та потрапляють на проблеми виношування вагітності, потребують особливого догляду, тому затишне відділення і комфортні палати чекають жінок міста Кропивницький та області, а лікарі, акушерки та молодші медичні сестри, будуть віддавати вам найкраще – свій досвід, знання, турботу і щиру любов.

Спеціалісти

img

Завідувач відділення

Сидоренко Ірина Юріївна

Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії

img

Акушер -гінеколог

Баранова Юлія Сергіївна

Акушер -гінеколог

img

Акушер -гінеколог

Тесленко Катерина Сергіївна

Акушер -гінеколог

Зателефонуйте: 

+380522551312