Урологічне відділення

Напрямки роботи урологічного відділення КНП “КОЛ КОЛ”:

Малоінвазивне ендоскопічне лікування, (PCNL, mini PCNL, URS),  або ж неінвазивне, (ESWL-дистанційна екстракорпоральна літотрипсія), лікування усіх форм сечокам’яної хвороби незалежно від розповсюдженості, тяжкості та наявності супутньої патологіі.

Ектренна допомога при сечокам’яній хворобі та її ускладненнях, (ниркова колька та гострозапальні захворювання нирок).

Профілактика та метафілактика сечокам’яної хвороби.

Консервативне лікування запальних захворювань верхніх та нижніх сечових шляхів, (пієлонефрит, цистит, простатит, уретрит, орхоепідидиміт).

Діагностика, консервативне та малоінвазивне хірургічне лікування нетримання сечі у жінок, (слінгові операції при стресовому нетриманні сечі - ТVT-O). 

Реконструктивна хірургія при пошкодженнях цілісності сечових шляхів.

Діагностика, консервативне та оперативне лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози,(аденоми простати), у чоловіків - біполярна резекція, плазменна вапорізація – TURis.

Діагностика, консервативне та оперативне лікування захворювань зовнішніх статевих органів у чоловіків, (фімоз, парафімоз, водянка оболонок яєчка, хвороба Пейроні).

Діагностика, консервативне та малоінвазивне хірургічне лікування порушень прохідності уретри, (сечовипускного каналу), у чоловіків та жінок.

Діагностика, консервативне та оперативне лікування чоловічого безпліддя, (мікрохірургічні та лапароскопічні методи лікування при варикоцеле).

Діагностика та оперативне лікування новоутворень сечостатевої системи: оперативні втручання при злоякісних та доброякісних новоутвореннях нирок, сечоводів, сечового міхура, простати та зовнішніх статевих органів відповідно до сучасних світових стандартів. Малоінвазивна та органозберігаюча хірургія. Післяхірургічне лікування. Реабілітація.

Діагностика та лікування статевих розладів у чоловіків.

Спеціалісти

img

Уролог

Шкатула Володимир

Лікар-уролог

img

Уролог

Кравченко Артем

Лікар-уролог

Зателефонуйте: 

+380508548903