Травматологічне відділення

Травматологічне відділення розташоване на третьому поверсі корпусу№ 1 і розраховане на 30 ліжок. Лікарська діяльність відділення спрямована на надання консультативної, планової та невідкладної лікувальної допомоги пацієнтам з різними травмами, їх наслідками та захворюваннями опорно-рухового апарату. Фахівці відділення проводять як консервативне, так і оперативне лікування.

Використовуються як традиційні методи лікування (установка апарату Ілізарова, стрежневих АЗФ), так і сучасні —із застосуванням інноваційних та малоінвазивних технологій.

Новітні види діагностики та методики лікарської допомоги дозволяють провести швидке обстеження пацієнта, що отримав травму, і своєчасно здійснити оперативне втручання. Завдяки оптимізації лікувального процесу, у фахівців травматологічного відділення з’являється можливість приступити до ранньої реабілітації хворого, спрямованої на відновлення функцій пошкоджених кінцівок.

Фахівці відділення травматології спеціалізуються на лікуванні:

множинні травми
пошкодження зв’язок суглобів
несправжні суглоби
вивихи великих суглобів
вивихи і переломи кісток стопи і кисті
переломи, консолідуючі в повільному темпі
переломи кісток таза,плеча,ключиці та передпліччя
перелом головки і метаепіфіза променевої кістки
перелом кісток гомілки, щиколоток, стегнової кістки та шийки стегна
мищелкові переломи
пошкодження менісків та зв’язок колінного суглобу
травматичні пошкодження сухожилків, а також захворювання сухожилків (тендініти та тендовагініти)
поперечна розпластаність стопи(Galux valgus),п’яткові шпори та фасцііти
асептичні некрози, коксартрози, гонартрози суглобів
остеоартрози плечових, г/ступневих, ліктьових та кистьових суглобів
адгезивні капсуліти, тендовагініти, бурсити суглобів
післятравматичні бурсити, гігроми
доброякісні пухлини кісток та суглобів, м’яких тканин (фіброми, ліпоми, кісти.)

Окремо варто відзначити, що в травматологічному відділенні працюють лікарі вищої кваліфікації, які мають величезний досвід в ендопротезуванні. Даний напрямок зараз активно розвивається, що дозволяє ефективно лікувати ураження кульшового та колінного суглобів.

Травматологи відділення володіють усіма сучасними методами хірургічних втручань на кістках та суглобах. Завдяки високотехнологічному оснащенню відділення, наші фахівці мають можливість виконувати оперативні втручання через мінімальний доступ, з використанням ендоскопічних інструментів і рентгенологічної візуалізації; що відрізняється високою ефективністю, низькою травматичністю та мінімальним ризиком виникнення небажаних наслідків.

В травматологічному відділенні лікарні впроваджено PRP-терапію (використовується плазма власної крові, збагачена тромбоцитами) при лікуванні патології суглобів, внутрішньо суглобове введення препаратів гіалуронової кислоти – «протез суглобової рідини», лікувальні блокади. 

Впроваджено та активно проводяться малоінвазивні артроскопічні операції на  колінному суглобі – артроскопічна пластика зв’язок колінного суглобу, порціальна меніскектомія, шов меніску, мікроперфорація зон остеомаляцій, видалення хондроматозних тіл та інше.

Проводяться пластичні операції – остеотомії кісток при захворюваннях великих суглобів та пластичні операції на кістках при патології стоп та кистей.

Відділення травматології має в своєму складі сучасну лікувально-діагностичну базу. Пацієнти розміщуються в комфортних палатах. Після операції хворі контролюються лікарями відділення практично до повного зрощення кісток після переломів. На цьому етапі виявляється як консультативна, так і реабілітаційна допомога. До пацієнтів в післяопераційному періоді широко застосовуються різні види фізіотерапії, лікувального масажу і відновної гімнастики.

Спеціалісти

img

Завідувач відділення

Семенович А.С.

Ортопед-травматолог вищої категорії

img

Ортопед-травматолог

Проданов Федір Георгійович

Ортопед-травматолог вищої категорії

img

Ортопед-травматолог

Коноваленко Валерій Вікторович

Ортопед-травматолог вищої категорії

img

Ортопед-травматолог

Остапчук Віталій Вікторович

Ортопед-травматолог вищої категорії

img

Ортопед-травматолог

Кравчук Максим Павлович

Ортопед-травматолог вищої категорії

img

Ортопед-травматолог

Криворучко Олександр Володимирович

Ортопед-травматолог ІІ категорії

Прийом пацієнтів:

Лікарі: з 09:00 до 12:50 - поліклінічне відділення - понеділок-п'ятниця

Завідувач відділення: з 10:00 до 12:00 - четвер