Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії

Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії забезпечує нагляд та лікування після оперативного розродження відповідно до діючих протоколів, а також спостереження та лікування жінок з ускладненнями вагітності. Відділення має великий досвід надання допомоги вагітним, роділлям та породіллям з екстрагенітальною патологією. Завдяки належній організації, високій кваліфікації лікарів – анестезіологів та медичних сестер вдалося врятувати життя багатьом жінкам області.

Завдання відділення – проведення анестезіологічної допомоги при виконанні оперативних втручань в акушерстві та гінекології, надання кваліфікованої допомоги жінкам, стан яких потребує проведення інтенсивної терапії.
У нашому перинатальному центрі знеболюються всі операції в гінекології, як «великі», так і «малі»: гістеректомія, операції на придатках матки, лапароскопія, гістерорезектоскопія, лікувально-діагностичне обстеження порожнини матки. Усі лікарі – анестезіологи мають вищу кваліфікаційну категорію, працюють за сучасними стандартами, мають усі необхідні практичні навики. При  проведенні анестезій застосовуються препарати, що забезпечує адекватне знеболювання і комфортне пробудження. Дози і комбінації препаратів підбираються індивідуально для кожної пацієнтки, в залежності від виду операції.

Для знеболення пологів широко застосовується епідуральна аналгезія, яка виконується як за медичними показниками, та індивідуальний підхід за бажанням роділлі. При епідуральній аналгезії зберігається свідомість і рухова активність пацієнтки, забезпечується максимальний комфорт під час пологів без негативного впливу на плід.

При операції кесарів розтин в більшості випадків застосовується реґіонарна анестезія (спінальна або епідуральна), що також сприяє мінімальному медикаментозному впливу на організм матері і дитини, забезпечується рання активізація породіль.

Застосування спінальної та епідуральної анестезій при кесаревому розтині дозволяє жінкам побачити своїх малюків з перших хвилин життя, новонароджений може отримати першу порцію молозива прямо в операційній. У подальшому, доки триває операція, дитину викладають на груди батькові та відбувається первинний контакт «шкіра до шкіри».

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії, також як і операційні, обладнані сучасною апаратурою: дихальною апаратурою останнього покоління, кардіомоніторами, можливістю цілодобового моніторингу клініко-лабораторних показників.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Вам нададуть кваліфіковану медичну допомогу, забезпечать гарний догляд і створять сприятливу та доброзичливу атмосферу.

Спеціалісти

img

Завідувач відділення

Жидулов Михайло Анатолійович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

img

Лікар-анестезіолог

Мітєв Олександр Михайлович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

img

Лікар-анестезіолог

Садохіна Лариса Іванівна

Лікар-анестезіолог вищої категорії

img

Лікар-анестезіолог

Коваленко Андрій Григорович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

img

Лікар-анестезіолог

Бобейко Тетяна Вікторівна

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Зателефонуйте: 

+380508548903