Офтальмологічне відділення

Офтальмологічне відділення засновано у грудні 1959 року. З цього часу і ведеться відлік добрих справ колективу офтальмологічного відділення – дарувати людям зір. Наші лікарі - висококваліфіковані спеціалісти в області офтальмологічних послуг. Лікарі орієнтуються на світові стандарти лікування, використовуючи лише ті методики, які зарекомендували себе в усьому світі. Лікарі-офтальмологи нашої лікарні є висококваліфікованими професіоналами своєї справи, та кожного дня докладають зусиль для збереження зору пацієнтів, рятуючи їх від хвороб, які приводять до втрати зору.

Основне завдання підрозділу запропонувати людям все найсучасніше зі світу офтальмології. В нашому відділенні Ви можете отримати повний пакет послуг з офтальмології, починаючи з підбору окулярів та лінз і закінчуючи найскладнішими офтальмологічними операціями. Про вас потурбуються кваліфіковані медичні сестри та відповідальні молодші медичні сестри.

Наші послуги:

Діагностика зору - це найважливіша складова в профілактиці та лікуванні офтальмологічних захворювання. Та збереження зору на довгі роки. В ході обстеження визначають гостроту зору, рефракцію, визначають внутрішньо очний тиск, досліджується очне дно, стан сітківки та зорового нерву, поля зору,  а також стан переднього кута ока,  можливі й інші додаткові дослідження за показами.

Лікування катаракти - хірургічне втручання при катаракті це єдиний ефективний спосіб вилікувати катаракту і повернути повноцінний зір. На місце видаленого каламутного кришталика імплантується інтраокулярна лінза. Сучасні інтраокулярні лінзи дозволяють поновити зір не тільки на далеку відстань, але й дозволяють читати і працювати  без використання окулярів.

Лікування глаукоми – глаукома це хронічна невиліковна хвороба, яка призводить до ураження зорового нерву, зниження гостроти зору. Розвиток захворювання відбувається повільно  і безболісно, тому дуже важлива рання діагностики та своєчасне лікування. Лікування глаукоми призупиняє ураження зорового нерву і втрату зору. Проводять медикаментозне лікування, за допомогою крапель, та за допомогою оперативного лікування. Пам’ятайте, при глаукомі необхідне постійно лікування та спостереження. 

Лікування діабетичної ретинопатії - діабетична ретинопатія важке захворювання очей у людей, які страждають на цукровий діабет. Іноді на початковій стадії  пацієнти не помічають зниження зору і звертаються до офтальмолога при значних  ускладненнях на сітківці та скловидному тілі. Обстеження пацієнтів при діабетичній ретинопатії, крім стандартних, включають в себе: дослідження очного дна з широкою зіницею на щілинній лампі з ретинальною лінзою. Ефективним методом лікування ретинопатії є лазеркоагуляція сітківки. При розвитку макулярного набряку чи проліферативних уражень сітківки, вторинній неоваскулярній глаукомі, додатково потрібно інтравітреальне введення інгібіторів фактору росту ендотелію судин «Анти-віджей» згідно протоколу.  

Лікування патології сітківки - вибір методу лікування сітківки залежить від причин виникнення проблеми та стадії розвитку хвороби, за звичай проводиться терапевтичне лікування в залежності від виду захворювання, але відшарування, розриви сітківки, потребують невідкладного хірургічного втручання.

Лікування травм. Цілодобово працює травматологічний центр, який надає ургентну допомогу хворим із травмами. Травма повинна  бути хірургічно прооперована в найкоротший термін для відновлення анатомічної будови ока та зорових функцій. 

Ми усвідомлюємо свою відповідальність перед людьми і для нас велика радість та задоволення повертати пацієнтам зір.

ПАМ’ЯТАЙТЕ!!!

Захворювання очей виникають в будь якому віці, тому офтальмологічні обстеження необхідно проходити на менше 1 разу на рік.

Спеціалісти

img

Завідувач відділення

Воскобойнік Тетяна Павлівна

Офтальмохірург вищої категорії

img

Офтальмолог

Вихристенко Наталія Вікторівна

Офтальмолог вищої категорії

Спеціаліст з лікування сітківки ока та зорового нерву, офтальмохірург

img

Офтальмолог

Плагіна Тетяна Вікторівна

Офтальмолог вищої категорії

Спеціаліст з лікування хвороб ока, офтальмохірургія травм ока

img

Офтальмолог

Тюпа Олена Василівна

Офтальмолог вищої категорії

Спеціаліст з лікування сітківки ока та зорового нерву, офтальмохірург

img

Офтальмолог

Кацідим Світлана Вікторівна

Офтальмолог І категорії

Спеціаліст з лікування хвороб ока, мікрохірургія трав ока, офтальмодіагностика

img

Спеціаліст

Ткаченко Максим Костянтинович

Спеціаліст за спеціальністю офтальмологія

Спеціаліст з лікування хвороб сітківки, хвороб ока, лазерний хірург

Зателефонуйте: 

+380508548903