Імунологічна лабораторія

Імунологічна лабораторія є структурним підрозділом Кіровоградської обласної лікарні, здійснює імунологічні та серологічні дослідження для всіх медичних закладів міста Кропивницького та області.

Імунологічна лабораторія Кіровоградської обласної лікарні обладнана сучасною апаратурою провідних світових виробників, здійснює широкий спектр досліджень. Метою діяльності лабораторії є допомога практикуючим лікарям в проведенні діагностики та лікування пацієнтів.

В роботі використовуються високоякісні реагенти, сертифіковані в Україні. Щороку впроваджуються нові методики, постійно здійснюється внутрішній та міжлабораторний контроль якості. Виконуються аналізи для визначення клітинного та гуморального імунітету, імуноферментні та серологічні дослідження.

Імуноферментні: дослідження крові на

гепатити (HBsAg, HCV антитіла);
коронавірус SARS-CoV-2 (IgА, IgM, IgG);
хелібактер пілорі (Helicobacter pylorі – сумарні антитіла);
лямблії (Giardia lamblia – сумарні антитіла);
цитомегаловірус (ЦМВ - IgM, IgG);
вірус простого герпесу (ВПГ ½ типів - IgM, IgG);
токсоплазмоз (Toxoplasma gondii - IgM, IgG);
Chlamydia trachomatis (IgA, IgG);
Ureaplasma urealyticum (IgG);
ПСА (простато-специфічний антиген, загальний);
IgE загальний;
антитіла до ДНК (нативної, денатурованої, формалінізованої).

Показники імунного статусу та інші імунологічні дослідження: 

Т- і В- лімфоцити, натуральні кілери, фагоцитарна активність нейтрофілів, комплементарна активність сироватки крові, антитіла природні, циркулюючі імунні комплекси, вміст муноглобулінів G, M, A, С-реактивний білок, антистрептолізин О, ревматоїдний фактор, реакція Ваале-Роузе, реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном, антитіла-резус, імунні гемолізини, проба Кумбса тощо.

Спеціалісти

img

Завідувач відділення

Ткаченко Р.М.

Імунолог вищої кваліфікаційної категорії

img

Імунолог

Морозко А.О.

Лікар-ліборант-імунолог

img

Імунолог

Кукла О.В

Лікар-ліборант-імунолог

Зателефонуйте: 

+380522397131

+380505215443

Прийом пацієнтів:

Імунологічна лабораторія розташована на 1 поверсі 4 корпусу Кіровоградської обласної лікарні. Забір біоматеріалу (крові) здійснється в консультативній поліклініці обласної лікарні – каб. №26 та в обласній жіночій консультації.