Гінекологічне відділення

Гінекологічне відділення Кіровоградської обласної лікарні функціонує з 1945 року. З 2012 року відділення розгорнуто на 30 ліжок та є структурним підрозділом перинатального центру КНП «КОЛ КОР».
Пацієнтам надається спеціалізована гінекологічна допомога з такими захворюваннями, як: запальні, гнійно-септичні процеси органів малого тазу, аномальні маткові кровотечі, безпліддя, пролапс тазових органів, доброякісні новоутворення придатків та  матки, не виношування вагітності та інші.

У відділенні проводяться різноманітні по складності та об’єму оперативні втручання на матці, придатках, піхві з тенденцією до зберігання та відновлення репродуктивної функції жінок, їх працездатності.

З 2013 року розпочато застосування малоінвазивних методів лікування гінекологічної патології з допомогою сучасного лапаро-гістероскопічного хірургічного  комплексу. Кількість таких операцій зростає з кожним роком. За майже 10 років виконано більше 1000 операцій з метою лікування безпліддя при трубно-пеританальному факторі, фімбріолізіс, сальпінгооваріолізіс, хромосальпінгоскопія, видалення пухлин яєчників, консервативна міомектомія, ургентні оперативні втручання при позаматковій вагітності та розриві яєчника. 

Завдяки співпраці лікарів акушер-гінекологів, ендокринологів, імунологів та урологів, використання сучасної новітньої лабораторії, МРТ, СКТ діагностики створені умови для успішного лікування ендокринного, імунологічного безпліддя подружніх пар. На теперішній час маємо хороші показники відновлення фертильності пацієнток, які лікувалися в нашому відділенні.

В гінекологічному відділенні КНП «КОЛ КОР» накопичено досвід протягом більш як 17 років консервативного (без операції) лікування позаматкової вагітності хіміопрепаратами (метотрексат). Результати вражають своєю ефективністю.

Основні завдання відділення:

Надання планової та невідкладної допомоги вагітним  та пацієнткам з захворюваннями жіночих статевих органів. 

Робота у відділенні направлена на зниження гінекологічної захворюваності, збереження та відновлення репродуктивної функції жінок, їх працездатності, впровадження нових методик профілактики та лікування, підготовку та удосконалення фахівців акушерсько-гінекологічного профілю.

У відділенні надається весь об’єм оперативної допомоги при будь-якій патології жіночо-статевої сфери. Виконуються реконструктивні та пластичні операції на маткових трубах при безплідді, фіброміомах матки та пролапсі тазових органів.

Застосовується комп’ютерна томографія, МРТ, УЗД, методи діагностики ІФА та ПЦР, діагностики TORCH-інфекцій.

Чим ми займаємося?

Лікувально - діагностичні процедури при захворюваннях ендометрія.
Біопсія шийки матки та гістологічне дослідження матеріалу.
Лікування запальних, інфекційних  захворювань матки і придатків.
Оперативне лікування доброякісних новоутворень матки та придатків (лапароскопія, лапаротомія).
Пластика маткових труб.
Зберігаюча терапія при загрозі переривання вагітності.
Безоперативне лікування позаматкової вагітності.
Хірургічне лікування опущень піхви.
Хірургічне лікування кіст бартолінової залози.
Метросальпінгографія - рентгенологічне дослідження прохідності маткових труб.
Діагностична та лікувальна гістероскопія.
Трансвагінальне або трансабдомінальне УЗД.

Спеціалісти

img

Завідувач відділення

Скороход Володимир Вікторович

Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії

img

Старша сестра медична

Колєснік Наталія Григорівна

Старша сестра медична вищої кваліфікаційної категорії

Зателефонуйте: 

+380522397177

+380522397136